logo

Markizy

Koszowe
Różnorodność form nadaje im wspaniałe walory reklamowo-dekoracyjne. Aluminiowa konstrukcja oraz poszycia wykonane z wysokiej jakości tkanin akrylowych lub folii PCV gwarantują ich długą żywotność.

Balkonowe
Duże możliwości zacieniające, tworzą z markizy balkonowej doskonałą osłonę okien w budynkach biurowych, produkcyjnych oraz witryn sklepowych. Markizy dostępne są z napędem ręcznym lub elektrycznym.

Tarasowe
Wielkie bogactwo konstrukcji i modeli, pozwalają na realizacją prawie każdego zamówienia. Lekkie konstrukcje bez belki montażowej, markizy z belką montażową, półkasetowe i pełnokasetowe to główne rodzaje markiz tarasowych. Jeżeli do tego dodamy bogaty wybór napędów oraz sterowania, szeroką paletę poszyć, to przekonamy się, jak istotny jest kontakt z doświadczonym przedstawicielem, który doradzi najlepsze rozwiązanie dobrane do indywidualnych potrzeb Klienta i pomoże mu w podjęciu decyzji. Wybór winien być dokonany starannie i bez pośpiechu. Markizy oferowane przez naszą firmę już w wersji podstawowej (standardowej) posiadają konstrukcję (ramiona) w trzech kolorach- białym, kremowym i brązowym.

Pergole
Doskonale nadające się do zadaszenia ogródków gastronomicznych, powierzchnie zadaszeń nawet do 98 m2. Dzięki wodoodpornej tkaninie, przy zachowaniu odpowiedniego kąta pochylenia, zabezpieczają nie tylko przed słońcem, lecz również przed deszczem. Dodatkowy atut pergoli to też zacienienie również ścian- zwiększa to stopień prywatności.

Weranda
Specjalistyczna konstrukcja zaprojektowana do osłony ogrodów zimowych. W ofercie również VERANDA do osłony ogrodów zimowych o nieregularnych kształtach, na co nie pozwala VERANDA o klasycznej konstrukcji z bocznymi prowadnicami.

Markizy fasadowe
Zwijane tkaniny do skrzynek, naciąg tkaniny z mechanizmem siłowników gazowych.